مدارس فوتبال منچستر یونایتد

Manchester United Soccer Schools

مدارس فوتبال منچستر یونایتد در انگلستان تحت نظارت باشگاه فوتبال منچستر یونایتد می باشد که در طول سال در دو ترم بهار و تابستان اقدام به ارائه دوره های کوتاه مدت مهیج مختلفی از جمله دوره های آموزش فوتبال و دوره های زبان بهمراه فوتبال می نماید و هر ساله پذیرا علاقمندان زیادی از سراسر دنیا می باشد 

فلسفه و فنون مدارس فوتبال منچستر یونایتد

منجستر یونایتد سابقه طولانی در آموزش فوتبال جوانان دارد و این دوره و اردوی آموزشی مدرسه فوتبال منچستریونایتد بهترین جا برای کسانی است که علاقه داردن فوتبال را یادبگیرند و در این رشته همزمان با لذت بردن در آن پیشرفت نمایند.
منچستر یونایتد مختص جوانانی است که می خواهند در فوتبال به جایی برسند و این نیز همان هدف مربیان ما در این مجموعه می باشد. همه کارکنان و مربیان منچستر یونایتد از اولین تیم تا تیم آکادمی فوتبال در مدرسه فوتبال منچستر یونایتد عقیده یکسانی را دارند که بازیکنان با کیفیت خوبی و به صورت هیجان انگیز بازی کنند.
این برنامه به صورت چالشی است ولی قابل دسترسی می باشد، ما تضمین می کنیم همه کودکانی که اردوی ما را ترک میکنند به صورت منحصر به فردی پیشرفت حاصل کنند و با اعتماد به نفس بالایی زندگی و بازی کنند.

مدرسه فوتبال منچستر یونایتد دارای مربیان حرفه ای می باشد، همه آنها تحت یک فرآیند سخت و بسیار منظم بررسی و تایید صلاحیت شده اند تا ما بتوانیم کیفیت مربیان خود را برای بازیکنان در هر زمان تضمین نماییم.

این کمپ همچنین دارای برنامه آموزش زبان انگلیسی فوق العاده ای است، در طول این اردو دانش آموزان در محیط انگلیسی زبان غرق می شوند و این آموزش نه تنها در کلاس زبان بلکه در داخل زمین فوتبال و همه جا هست، بنابراین این دوره و برنامه راه عالی است تا دانش آموزان همراه با داشتن بازی عالی بان خود را به نحو احسن بهبود ببخشند.

مزایا

 • اعتقاد به جوانان

  باشگاه های کمی امروزه مثل منچستریونایتد هستند که به رشد و توسعه بازیکنان جوان اهمیت می دهند.
  به عنوان یک باشگاه ما متعهد هستیم که یک بازی هیجان انگیز و حرفه ای را نشان دهیم و این یکی از خصوصیات ماست که به سنت ما برمیگردد به دوره ای که آقای Matt Busby هیجان خود را در بازی نشان میداد. چه در اولین تیم آکادمی جوانان ما و یا در یکی از دوره های مدرسه فوتبال منچستر یونایتد در انگلستان و یا سراسر دنیا.

  ما معتقدیم که بایستی به بازیکنان جوان این امکانات داده شود که بتوانند به صورت آزادانه بازی کنند و خودشان را نشان دهند و از فوتبال لذت ببرند. ما میخواهیم بازیکنان جوانی را که علاقه به فوتبال دارند همراه با لبخندی که بر لب دارند رشد و توسعه دهیم .

  مسابقه فینال جهانی مهارت ها

  برنامه های فوتبال منچستریونایتد فرصتی را در اختیار بازیکنان جوان قرار میدهد تا در استادیوم اولدترافورد بازی کنند و تجربه بازی در جایی را داشته باشند که خیلی از بازیکنان حرفه ای فوتبال در آنجا بازی کرده اند.
  رقابت در مهارت های چالش ما در هر اردویی برگزار می شود، و شما می توانید در مقابل 76000 طرفدار در فینال جهانی مهارت ها در اولدترافورد حضور داشته باشید.

  براساس این برنامه ای که توسط مربیان و بازیکنان باشگاه طرح ریزی شده است به همه بازیکنان این امکان را می دهد تا بدون در نظر گرفتن سن با هم سطح های خود رقابت کنند.

  جایزه برترین بازیکن هر دوره در مدارس فوتبال منچستر حضور در بازی فینال جهانی مهارت ها است که همه ساله در منچستر برگزار می شود.

  امکانات تور آموزشی منچستر یونایتد برای فرد راه یافته به فینال مهارت

  • شرکت در رقابت مهارت های جهانی
  • شرکت در بازی لیگ برتر
  • امکان بازدید ار برخی مسابقه های آکادمی منچستر یونایتد
  • هتل برای فرزندان و خانواده یا قیم آنها
 • پیش نیاز

 • پیش نیاز خاصی برای شرکت در دوره های فوتبال منچستر یونایتد از نظر مهارتی وجود ندارد و هر متقاضی با هر سطحی از فوتبال می تواند در این دوره ها شرکت کند که پس از حضور در مدرسه فوتبال منچستر با تعیین سطح و مهارت بازی در گروه بازیکانان هم سطح خود قرار می گیرد.

  دوره های تابستانه مدارس فوتبال منچستر یونایتد فقط برای افراد 8 تا 17 سال می باشد.

  گروه های سنی:

  • پسران 8-11 سال
  • پسران 14-12 سال
  • پسران 15-17 سال
  • دروازه بان پسر 11-17 سال
 • ترانسفر

 • برای ترانسفر از فرودگاه بر اساس نوع دوره و کمپ مورد نظر می بایست بصورت جداگانه درخواست ترانسفر بدهید که هزینه آن خارج از شهریه دوره می باشد کمپ معمولا بین 30 تا 90 دقیقه از فرودگاه فاصله دارند که می بایست در زمان تهیه بلیط به فرودگاه مقصد توجه نمائید. 

  کمپ کالج دنستون - مختص دوره فوتبال

  نزدیکترین فرودگاه: فاصله فرودگاه منچستر در حدود 90 دقیقه است.

  کمپ مدرسه راگبی - مختص دوره زبان انگلیسی و فوتبال

  نزدیکترین فرودگاه: فاصله فرودگاه بیرمنگهام در حدود 30 دقیقه و فرودگاه هیترولندن در حدود 90 دقیقه است..

  کمپ کالج بردفیلد - مختص دوره زبان انگلیسی و فوتبال

  نزدیکترین فرودگاه: فاصله فرودگاه هیترو لندن در حدود 60 دقیقه و ﮔﺘﻮﯾﮏ ﻟﻨﺪن در حدود 90 دقیقه است.

  هزینه ترانسفر در بخش اطلاعات ترانسفر هر دوره مشخص شده است

 • خوابگاه

 • در هریک از کمپ های مدارس فوتبال منچستر یونایتد امکانات فوق العاده راحتی برای دانش آموزان تدارک دیده شده است اتاق های مدرن و با امکانات مورد نیاز در خود کمپ محیا می باشد و دانش آموزان فقط در محل اقامت کمپ اسکان داده می شوند و امکان اسکان در خارج از کمپ وجود ندارد.

  همچنین امکان حضور دائمی والدین در کمپ وجود ندارد.

 • مربیان

 • از زمان شروع به کار مدرسه فوتبال منچستر یونایتد در سال 1999 تا به اکنون، منچستر یونایتد افتخاری بزرگ در آموزش و پیشرفت و توسعه مربیان فوتبال به همراه داشته است. تیم مربیان جهانی مدارس فوتبال منچستر یونایتد شامل 90 نفر به صورت پاره وقت و 10 نفر به صورت تمام وقت می باشد که همه آنها مربیان شایسته هستند که یا در حال تحصیل و یا آموزش می باشند.

  همه این مربیان با روش و فنون مربیان باشگاه منچستر یونایتد آموزش دیده اند و تجربه بسیار خوبی در برخورد و آموزش با بازیکنان جوانی که طی این 15 سال از نقاط مختلف دنیا به اینجا می آیند را دارند.
  توسعه و پیشرفت افراد جوان در برنامه های مربی گری ما تا روند استخدام مربی گسترش یافته است به صورتی که طی تجربه ما جهت پرورش مربیان آینده از بین برنامه های آموزشی مربیگری در دانشگاه های مختلف ، کالج ها و سازمان های مربی گری استفاده می گردد.
  اولین هدف مدارس منچستر یونایتد آسایش و رفاه حال بازیکنان می باشد.

  در مدارس منچستر یونایتد تیم مشخص و جداگانه ای برای مراقبت و نگهداری از بازیکنان جوان در داخل و خارج زمین اختصاص داده است تا همیشه مراقب فرزندان، سلامت و امنیت آنها باشند.

  سیاست و روش مدارس منچستر یونایتد براساس استانداردهای لیگ برتر انگلستان، FA، سازمان حفاظت کودکان منچستر یونایتد و OFSTED بنا شده است. هر کدام از کارمندان مدارس منچستر یونایتد دارای مدرک CRB می باشند که نشاندهنده صلاحیت آنها در کارکردن با بازیکنان است که این مدرک توسط انجمن حفظ کودکان فوتبال منچستر یونایتد صادر گردیده است.

 • کمپ ها

 • توضیحات

 • بازی کنید تا روش های تکنیکی منحصر به فرد را فرا گیرید

   در حین دوره به بازیکنان جوان نحوه جا به جایی و حرکات تکنیکی که مربوط به اولین بازیکنان منچستر یونایتد هست آموزش داده می شود. دروس آموزشی براساس تکرار اساسی ترین حرکت ها در محیطی جذاب و هیجان انگیز است تا انگیزه بازیکنان را همیشه تحریک کند.

  تاکتیک

  افزایش فهم و درک بازیکنان ار اینکه چرا و چگونه و کجا از تکنیک های خود در کوچکترین جا استفاده کنند، به آنها کمک می کند تا رابطه 11 در مقابل 11 را فراگیرند.
  آنها با هر سطحی خواهند توانست با افزایش شجاعت و اعتماد به نفس خود توانایی های خود را نشان دهند و پیشرفت نمایند و از اشتباهات خود درس بگیرند.

  تمرینات بدنی

  بازیکنان یاد می گیرند که چگونه از بدن خود در بازی در شرایط مختلف استفاده کنند. با کار برروی سرعت، قدرت، نرمش های روزانه، استقامت و مهارت بازیکنان به آنا کمک می شود تا به بهترین سطح بازی خود برسند. همچنین بازیکنان در اینجا یاد می گیرند که چگونه در خارج از زمین روی سوخت و ساز بدن خود کارکنند تا بتوانند داخل زمین به نحو احسن از آن استفاده کنند.

  تمربنات ذهنی

  رشد ذهنیت برنده شدن به یک شخصیت قوی و انگیزه مثبت نیاز دارد. ایجاد یک روحیه خوب در همه بازیکنان تا بتوانند بهترین بازی و تجربه خود را ارائه دهند عملکرد و اعتماد به نفس آنها را در داخل و خارج زمین افزایش دهند. در دوره های منچستر یونایتد سخت کار کردن هیچوقت کنار گذاشته نمی شود، کار تیمی و اعتقاد به خود شخص از جمله ویژگی های اصلی موفقیت تیم منچستر یونایتد می باشد که همیشه در طول دوره ها اجرا می شود.

  روابط اجتماعی

  دروس به نحوی اجرا می شود تا بازیکنان را به کارگروهی تشویق کند تا یکدیگر را به خوبی بشناسند و به کلیه دروسی که چگونه آنها را به موفقیت میرساند توجه کنند، رشد و توسعه مهارت های اصلی به آنها کمک می کند که همیشه چه در داخل و چه در خارج زمین موفق باشند.